Ama-Motor e-YVF Converter-Fed
Ama-motor ochungechunge lwe-YVF asebenzisa isakhiwo se-rotor esinjenge-squirrel-cage, afakwe umshini wokuphefumula ohlukanisiwe we-axial-flow ukuqinisekisa umphumela omuhle wokupholisa ngesivinini esihlukile.
Imininingwane
| Usayizi wohlaka | 80-355 |
| Umphumela | 0.75kW-355kW |
| I-voltage/imvamisa | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Indawo yokugijima ye-torque engaguquki kanye nendawo yokugijima yamandla angaguquki | 5-50Hz kanye no-50-100Hz |
| Izinga lokuvikela | I-IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Ikilasi lokufaka ukushisa/ikilasi lokwenyuka kwezinga lokushisa | I-F/B |
| Amalungiselelo okukhweza | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Izinga lokushisa elizungezile | -15°C ~+40°C |
| Umswakama ohlobene kufanele ube ngaphansi kuka-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphansi kuka-1000 m ngaphezu kolwandle Ukupholisa | |
| Indlela yokupholisa | IC416 |
| Umsebenzi | S1 |
| Isici sesevisi | 1.0 |
Ulwazi Loku-oda
● Le khathalogi iyireferensi yabasebenzisi kuphela. Sicela uthethelele ukuthi uma kukhona ushintsho lwemikhiqizo olungeke lwenze ezinye izinto kusengaphambili. Le khathalogi iyireferensi yabasebenzisi kuphela. Sicela uthethelele ukuthi uma kukhona ushintsho lwemikhiqizo olungeke lwenze ezinye izinto kusengaphambili.
● Sicela uqaphele idatha elinganisiwe lapho u-oda, njengohlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isivinini, isigaba sokushisa, isigaba sokuvikela, uhlobo lokufaka nokunye.
● Singaklama futhi sikhiqize ama-motor akhethekile njengoba kulandelwa ngokwezidingo zamakhasimende:
1. i-voltage ekhethekile, imvamisa kanye namandla;
2. ikilasi elikhethekile lokuvikela kanye nekilasi lokuvikela;
3. ngebhokisi lokugcina ohlangothini lwesobunxele, iziphetho ezimbili zomgodi kanye nomgodi okhethekile;
4. injini yokushisa okuphezulu noma injini yokushisa okuphansi;
5. esetshenziswa ethafeni noma ngaphandle;
6. amandla aphezulu noma isici senkonzo ekhethekile;
7. nge-heater, i-PT100 yama-bearings noma ama-winding, i-PTC njalo njalo;
8. nge-encoder, amabheringi afakwe ugesi, noma isakhiwo samabheringi afakwe ugesi;
9. nezinye izidingo.








