Ama-Slip Ring Motors
Idatha Yobuchwepheshe
| Usayizi wohlaka | 280-800MM |
| Umphumela | 75-3150kW |
| I-voltage elinganisiwe | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Amalungiselelo okukhweza | IM B3 |
| Izinga lokuvikela | I-IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Indlela Yokupholisa | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Inani lezinsika | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Ikilasi lokufaka ubushushu | I-FH |
| Izinga lokushisa elizungezile | Ukuphakama kufanele kube ngaphansi kuka-1000 m ngaphezu kolwandle; -15°C ~+40°C |
| Umsebenzi | S1 |
| Isici sesevisi | 1.0 |
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi







