Injini Yokusebenza Kahle ye-IE2
Imininingwane
| Okujwayelekile | IEC60034-30 |
| Usayizi wohlaka | 80-355 |
| Umphumela | 0.18kW-355kW |
| Ikilasi lokusebenza kahle | I-IE2 |
| I-voltage/imvamisa | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Izinga lokuvikela | I-IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Ikilasi lokufaka ukushisa/ikilasi lokwenyuka kwezinga lokushisa | F\B |
| Amalungiselelo okukhweza | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Izinga lokushisa elizungezile | -15°C -+40°C |
| Umswakama ohlobene kufanele ube ngaphansi kuka-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphansi kuka-1000m ngaphezu kolwandle | |
| Indlela Yokupholisa | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Umsebenzi | S1 |
| Isici sesevisi | 1.0 |
Imishini Yokukhiqiza
Imiyalelo Yoku-oda
● Le khathalogi ingeyereferensi yamakhasimende kuphela. Sicela uxolise ngokuthi uma kukhona izinguquko kumkhiqizo, akukho mininingwane eyengeziwe ezokwenziwa kusengaphambili.
● Uma u-oda, sicela unake idatha ye-oda, njengamandla, i-voltage, isivinini, isigaba sokushisa, isigaba sokuvikela, uhlobo lokufakwa, njll. kwemodeli yemoto.
● Singaya ekwakhiweni nasekukhiqizweni kwemikhiqizo ekhethekile yezimoto ngokwezidingo zakho.
1. Ama-voltage akhethekile, amaza kanye namandla.
2. Isigaba sokuvikela esikhethekile kanye nesigaba sokuvikela;
3. Uhlangothi lwesobunxele olunebhokisi lokuhlangana, ukuphela komgodi ophindwe kabili kanye nomgodi okhethekile;
4. Ama-motor okushisa okuphezulu noma ama-motor okushisa okuphansi ;
5. Kusetshenziswa ezindaweni eziphakeme noma ngaphandle.
6. Amandla aphezulu noma isici senkonzo ekhethekile.
7. Ngama-heater, ama-bearings noma ama-windings e-PT100, i-PTC, njll.
8. Nge-encoder, i-insulated bearing, noma ukwakhiwa kwe-insulated bearing.
9. Ezinye izidingo.









