Injini Yokusebenza Kahle ye-IE1
Imininingwane
| Okujwayelekile | IEC60034-30 |
| Usayizi wohlaka | 80-355 |
| Umphumela | 0.18kW-315kW |
| Ikilasi lokusebenza kahle | I-IE1 |
| I-voltage/imvamisa | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Izinga lokuvikela | I-IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Ikilasi lokufaka ukushisa/ikilasi lokwenyuka kwezinga lokushisa | I-F/B |
| Amalungiselelo okukhweza | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Izinga lokushisa elizungezile | -15°C ~+40°C |
| Umswakama ohlobene kufanele ube ngaphansi kuka-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphansi kuka-1000 m ngaphezu kolwandle | |
| Indlela yokupholisa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Umsebenzi | S1 |
| Isici sesevisi | 1.0 |
Ulwazi Loku-oda
● Le khathalogi iwulwazi lomsebenzisi kuphela. Siyaxolisa ngokunganikezi isaziso kusenesikhathi nganoma yiziphi izinguquko zomkhiqizo.
● Uma u-oda, sicela ucacise uhlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isivinini, isigaba sokushisa, isigaba sokuvikela, indlela yokufaka, njll.
● Singaklama futhi sikhiqize ama-motor akhethekile ngokwezidingo zamakhasimende kanje
1. i-voltage ekhethekile, imvamisa kanye namandla
2. amakilasi okuvikela nokuvikela akhethekile
3. ngebhokisi lesiphelo lesandla sobunxele, iziphetho ezimbili zeshafti kanye nemishafti ekhethekile
4. Ama-motor okushisa okuphezulu noma okushisa okuphansi.
5. Ukusetshenziswa okuphezulu noma ngaphandle
6. Amandla aphezulu noma izici zesevisi ekhethekile
7. ngokushisa, amabheringi noma ama-windings PT100, PTC, njll.
8. nge-encoder, amabheringi ahlukanisiwe noma ukwakhiwa kwamabheringi ahlukanisiwe
9. Ezinye izidingo.









