Ama-SCZ Series Synchronous Reluctance Motors
I-SCZ series Synchronous Reluctance Motor yakhelwe ngokuzimela, Le moto iyimoto kagesi enezigaba ezintathu enesakhiwo se-rotor esisebenza ngogesi esi-aniso-tropic, yamukela ukwakheka kosayizi wohlaka olujwayelekile lwe-IEC ukuze ihlangabezane nezidingo ezahlukene zamakhasimende, futhi ingahlinzeka ngemikhiqizo yochungechunge lwe-IE5, IE4, IE3, kufaka phakathi imoto yokungafuni ehambisanayo emsulwa.
Imininingwane
| Okujwayelekile | IEC60034 |
| Usayizi wohlaka | H80-315mm |
| Amandla alinganisiwe | 0.75kW-200kW |
| Amadigri noma ukusebenza kahle kwamandla | I-IE5 |
| I-voltage kanye nemvamisa | 400V/50Hz |
| Amazinga okuvikela | I-IP55 |
| Izinga lokushisa/Ukwenyuka kwezinga lokushisa | I-F/B |
| Indlela Yokufaka | B3、B5、B35、V1 |
| Izinga lokushisa elizungezile | -15°C ~+40°C |
| Umswakama ohlobene kufanele ube ngaphansi kuka-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphansi kuka-1000 m ngaphezu kolwandle | |
| Indlela Yokupholisa | IC411 |
| Umsebenzi | S1 |
| Isici sesevisi | 1.0 |
Ulwazi Loku-oda
● Le khathalogi iyireferensi yabasebenzisi kuphela. Sicela uthethelele ukuthi uma kukhona ushintsho lwemikhiqizo olungeke lwenze ezinye izinto kusengaphambili. Le khathalogi iyireferensi yabasebenzisi kuphela. Sicela uthethelele ukuthi uma kukhona ushintsho lwemikhiqizo olungeke lwenze ezinye izinto kusengaphambili.
● Sicela uqaphele idatha elinganisiwe lapho u-oda, njengohlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isivinini, isigaba sokushisa, isigaba sokuvikela, uhlobo lokufaka nokunye.
● Singaklama futhi sikhiqize ama-motor akhethekile njengoba kulandelwa ngokwezidingo zamakhasimende:
1. i-voltage ekhethekile, imvamisa kanye namandla;
2. ikilasi elikhethekile lokuvikela kanye nekilasi lokuvikela;
3. ngebhokisi lokugcina ohlangothini lwesobunxele, iziphetho ezimbili zomgodi kanye nomgodi okhethekile;
4. injini yokushisa okuphezulu noma injini yokushisa okuphansi;
5. esetshenziswa ethafeni noma ngaphandle;
6. amandla aphezulu noma isici senkonzo ekhethekile;
7. nge-heater, i-PT100 yama-bearings noma ama-winding, i-PTC njalo njalo;
8. nge-encoder, amabheringi afakwe ugesi, noma isakhiwo samabheringi afakwe ugesi;
9. nezinye izidingo.










