Injini Yokusebenza Kahle ye-IE3
Ama-motor e-IE3 Series ayi-cage induction motor aklanywe ngokuhambisana nezindinganiso ze-IEC60034-30 kanye nokusebenza kahle kwamandla kwe-IE3.
Imininingwane
| Okujwayelekile | IEC60034-30 |
| Usayizi wohlaka | 80-355 |
| Umphumela | 0.75kW-315kW |
| Ikilasi lokusebenza kahle | I-IE3 |
| I-voltage/imvamisa | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Izinga lokuvikela | I-IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Ikilasi lokufaka ukushisa/ikilasi lokwenyuka kwezinga lokushisa | I-F/B |
| Amalungiselelo okukhweza | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Izinga lokushisa elizungezile | -15°C ~+40°C |
| Umswakama ohlobene kufanele ube ngaphansi kuka-90% | |
| Ukuphakama kufanele kube ngaphansi kuka-1000 m ngaphezu kolwandle | |
| Indlela yokupholisa | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Umsebenzi | S1 |
| Isici sesevisi | 1.0 |
Inqubo Yokukhiqiza Kwasefekthri
Ulwazi Loku-oda
● Le khathalogi iwulwazi lomsebenzisi kuphela. Sicela uxolise ngokuthi uma kukhona izinguquko kumkhiqizo, akukho mininingwane eyengeziwe ezokwenziwa kusengaphambili.
● Uma u-oda, sicela uqaphele idatha yokulinganisa, njengohlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isivinini, isigaba sokushisa, isigaba sokuvikela, indlela yokufaka, njll.
● Singaklama futhi sikhiqize ama-motor akhethekile ngokwezidingo zamakhasimende kanje
1. ama-voltage akhethekile, amaza kanye namandla
2. amakilasi okuvikela nokuvikela akhethekile
3. ngebhokisi lesiphetho elingakwesobunxele, iziphetho ezimbili zomgodi kanye nemigodi ekhethekile
4. Amamotha okushisa okuphezulu noma amamotha okushisa okuphansi.
5. Ukusetshenziswa kwasezindaweni eziphakeme noma ngaphandle
6. Amandla aphezulu noma izici zesevisi ekhethekile
7. ngokushisa, amabheringi noma ama-windings PT100, PTC, njll.
8. nge-encoder, amabheringi ahlukanisiwe noma ukwakhiwa kwamabheringi ahlukanisiwe.
9. Ezinye izidingo.
Uma noma yiziphi zalezi zinto zingakuthakazelisa, sicela usazise. Sizokujabulela ukukunikeza ikhotheshini uma sesithole imininingwane yakho eningiliziwe. Sinochwepheshe bethu bocwaningo nokuthuthukiswa ukuze bahlangabezane nanoma yiziphi izidingo, Silangazelela ukuthola imibuzo yakho maduze futhi sithemba ukuthi sizothola ithuba lokusebenza nawe esikhathini esizayo. Siyakwamukela ukuzobona inhlangano yethu.










