Izimoto Zasolwandle ze-YH
Ama-motor ochungechunge lwe-YH afakwe ngokuphelele ku-fan cooled ezintathu phase asynchronous induction motor ukuze asetshenziswe olwandle.
Imininingwane
| Usayizi wohlaka | 80-355 |
| Umphumela | 0.75kW-315kW |
| I-voltage/imvamisa | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Izinga lokuvikela | I-IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Ikilasi lokufaka ukushisa/ikilasi lokwenyuka kwezinga lokushisa | I-F/B |
| Amalungiselelo okukhweza | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Izinga lokushisa elizungezile | 0°C ~+45°C |
| Umswakama ohlobene kufanele ube ngaphansi kuka-90% | |
| Indlela yokupholisa | I-IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Umsebenzi | S1 |
| Isici sesevisi | 1.0 |
Ulwazi Loku-oda
● Le khathalogi iyireferensi yabasebenzisi kuphela. Sicela uthethelele ukuthi uma kukhona ushintsho lwemikhiqizo olungeke lwenze ezinye izinto kusengaphambili. Le khathalogi iyireferensi yabasebenzisi kuphela. Sicela uthethelele ukuthi uma kukhona ushintsho lwemikhiqizo olungeke lwenze ezinye izinto kusengaphambili.
● Sicela uqaphele idatha elinganisiwe lapho u-oda, njengohlobo lwemoto, amandla, i-voltage, isivinini, isigaba sokushisa, isigaba sokuvikela, uhlobo lokufaka nokunye.
● Singaklama futhi sikhiqize ama-motor akhethekile njengoba kulandelwa ngokwezidingo zamakhasimende:
1. i-voltage ekhethekile, imvamisa kanye namandla;
2. ikilasi elikhethekile lokuvikela kanye nekilasi lokuvikela;
3. ngebhokisi lokugcina ohlangothini lwesobunxele, iziphetho ezimbili zomgodi kanye nomgodi okhethekile;
4. injini yokushisa okuphezulu noma injini yokushisa okuphansi;
5. esetshenziswa ethafeni noma ngaphandle;
6. amandla aphezulu noma isici senkonzo ekhethekile;
7. nge-heater, i-PT100 yama-bearings noma ama-winding, i-PTC njalo njalo;
8. nge-encoder, amabheringi afakwe ugesi, noma isakhiwo samabheringi afakwe ugesi;
9. nezinye izidingo.
Izicelo
Sinobuchwepheshe bokukhiqiza obuthuthukisiwe, kanye nokuphishekela izinto ezintsha emikhiqizweni. Ngesikhathi esifanayo, isevisi enhle ithuthukise idumela elihle. Sikholelwa ukuthi uma nje uqonda umkhiqizo wethu, kumele uzimisele ukuba abalingani nathi. Ngilangazelela umbuzo wakho.








